Świeca woskowa walec duży (132 mm / 70 mm) Łysoń

LYS_S085 N

Ocena: 
 (2 opinie)

Napisz opinię!

63,70 zł

Zyskujesz 63 pkt [?]

59,24 zł

  Oryginalna świeca woskowa, wyprodukowana z czystego, naturalnego wosku pszczelego. Podczas spalania świec woskowych jest wytwarzany aromatyczny mikroklimat, który:

  • jonizuje powietrze, doskonale rozpraszając negatywne pole elektromagnetyczne emitowane przez komputery, telewizory oraz inne urządzenia
  • neutralizuje szkodliwe zapachy, w tym zapach dymu tytoniowego
  • rozchodzący się miodowo-propolisowy aromat doskonale uspokaja i poprawia samopoczucie

  Jak działają świece woskowe?

  Właściwości para-lecznicze i relaksacyjne świec woskowych znane są już od setek lat. Dawniej powszechnie wykorzystano je w obrzędach liturgicznych oraz oświetlano nimi bogate domostwa. Charakteryzują się ładnym i oryginalnym wyglądem, spalają się bez dymowo wydzielając delikatny zapach miodu i propolisu, przy czym ujemnie jonizują powietrze.

  Eliminują promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne oraz neutralizują dym papierosowy. Świece woskowe, a właściwie ich spalanie, działają odprężająco, uspokajają, ułatwiają oddychanie, oraz wpływają pozytywnie na samopoczucie.

  Świece powinno palić się codziennie od piętnastu do sześćdziesięciu minut. Wosk pszczeli, z którego wytwarza się świece woskowe uzyskuje się ze starej woszczyny, zrzynków pozostających przy odsklepianiu plastrów oraz innych nieużytecznych kawałków.

  Wymiary: Wysokość: 132mm. Średnica: 70mm. Waga: 440g.

   

   

  Producent:

  Gospodarstwo Pasieczne Łysoń, to rodzinna firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży pszczelarskiej, pasji oraz chęci promowania rodzimych - naturalnych produktów pszczelich. Celem firmy jest dotarcie do kręgu odbiorców poszukujących na rynku doskonałej jakości polskiego miodu, świec woskowych oraz innych produktów pszczelich.  W ofercie znajdują się również kosmetyki bazujące na wosku pszczelim, suplementy diety i słodycze.
   
  Ponadto firma posiada szeroki asortyment sprzętu pszczelarskiego (sprzęt do hodowli matek, odzież pszczelarska i inne artykuły niezbędne do prowadzenia gospodarstwa pasiecznego).
  Czas wysyłki24 godziny
  Ocena 
  24-01-2021

  Uwielbiam

  Na męża palacza -:)

   Ocena 
   06-01-2021

   Super zapach

   Moja żona pali, świece tego typu są w domu niezastąpione a ta pali się naprawdę długo

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Świeca woskowa walec duży (132 mm / 70 mm) Łysoń

    Świeca woskowa walec duży (132 mm / 70 mm) Łysoń

    Oryginalna świeca woskowa, wyprodukowana z czystego, naturalnego wosku pszczelego. Podczas spalania świec woskowych jest wytwarzany aromatyczny mikroklimat,...

    Produkty powiązane

    Góra